Stylowy Salon

Stylowy Salon
Salon to miejsce służące do relaksu, spotkań z rodziną i przyjaciółmi.Aranżacja salonu powinna być kompromisem pomiędzy preferencjami domowników dobrym smakiem i zdrowym rozsądkiem. Zazwyczaj w salonie, czyli pokoju dziennym, trzeba zorganizować przestrzenie o różnych funkcjach.

Znajdują się w nim : elegancki stolik, stół jeśli mamy jadalnię, komoda lub szafa, stolik pod telewizor.
Najczęściej jest to kącik wypoczynkowy, jadalnia, kącik audio-video. Jeśli chcesz, aby twój salon był modny i oryginalny, wybierz meble w stylu nowoczesnym. Meble łączy zamiłowanie projektantów do prostych form i geometrycznych kształtów, oszczędnego wzornictwa i modnego w tym sezonie materiału – skóry.
Osoby ceniące minimalistyczne wnętrza mogą zdecydować się na oszczędne  w formie i wzornictwie sofy i fotele o prostokątnych kształtach. Ich surową elegancję podkreślać bedzie skóra, z której zostały wykonane.
Jeśli lubisz niebanalne pomysły, wybierz zestaw wypoczynkowy w nowoczesnej, futurystycznej formie np. asymetryczną sofą  wykonaną ze skóry. Może być ona wykonana w mocnym kolorze. Wato pamiętać by nie przesadzić z odważną aranżacją wnętrza salonu.
Można również połączyć meble nowoczesne z tradycyjnymi. Meble te można śmiało łączyć z nowoczesnymi, minimalistycznymi dodatkami. Tu także należy wystrzegać się przesady.
Meble wypoczynkowe powinniśmy wybierać biorąc pod uwagę wiele różnych czynników takich jak wielkość naszego pomieszczenia i nasz budżet. Jednek nie należy przesadzać z oszczędnością, gdyż odbije się to na jakości i trwałości mebli
Pamiętajmy,że meble te powinny być przede wszystkim wygodne i trwałe.