Stoły, stoliki, ławy, krzesła

Stoły, stoliki, ławy, krzesła
Któż nie zgodzi się, że stół jest podstawą każdego domu. Przywodzi na myśl wspólne posiłki czy romantyczne kolacje we dwoje, które możliwe będą na przykład dzięki rubinowi gasnącemu w czekoladzie, ukrytemu w calvadosie.

Szeroki wybór odcieni pozwala na rozmaite zastosowanie naszego asortymentu. Meble z drewna klonowego, hebanu, czy sosny gwarantują jakość, której nie zastąpią wyroby drewnopodobne, szklane, metalowe.
W drewnianych stołach naszej produkcji drzemią witalne siły lasu, które wabią, przynoszą ukojenie, gdyż pozwalają przy naszych stołach spędzać niezapomniane chwile z najbliższymi.Drewniany stół w jadalni czy kuchni to rzecz oczywista i niezbędna dla miłośników pięknego wnętrza. Oferujemy bogaty wybór stołów kuchennych i jadalnianych oraz kilkadziesiąt gatunków drewna, z których mogą być wykonane. Drewniane stoły wpasują się idealnie w każde, nawet najbardziej nowoczesne pomieszczenie.
Zapewniamy również szereg stolików – do salonu, pokoju gościnnego, a nawet ogrodu. Dysponujemy także kilkudziesięcioma rodzajami stolików pod komputer, telewizor, czy kino domowe. Ich kształt i rodzaj zależy od naszych upodobań i potrzeb.
Oferujemy także szeroki wybór krzeseł drewnianych: między innymi bukowych, olchowych, klonowych, dębowych. Zapewniamy zarówno szeroką ofertę mebli nowoczesnych, jak i klasycznych, utrzymanych w tradycyjnej stylistyce. Krzesła jadalniane stanowią idealne uzupełnienie stołu i pozwalają skomponować nietuzinkowy wystrój każdej kuchni, której głównym atutem będzie urok naturalnych, subtelnych mebli.
Oprócz krzeseł do jadalni zapewniamy również stylowe krzesła barowe, biurowe oraz przyjazne krzesełka dziecięce.
Dopełnieniem domowego wyposażenia są drewniane krzesła ogrodowe, wykonane z drewna wytrzymałego na wilgoć i zmiany temperatur. Ogrodowe meble drewniane to alternatywa dla tych plastikowych, znacznie mniej odpornych i zdecydowanie mniej estetycznych.
Wszystkie wykonane z litego, szlachetnego drewna, dostępne w kilkudziesięciu kolorach i kształtach.