Regały, szafki, komody

Regały, szafki, komody
Oferujemy szeroki asortyment drewnianych regałów, szaf oraz komód. Dębowe, klonowe lub jesionowe regały są uniwersalną częścią wyposażenia mieszkania, pomogą uporządkować zarówno wszelkie elementy dekoracyjne, jak i książki czy bibeloty.

Są przydatne szczególnie w niewielkich wnętrzach, w których liczy się każdy centymetr miejsca. W większych – są nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale i niemałą ozdobą.
Oferujemy naturalne, drewniane regały w każdym rozmiarze i kolorze, które wprowadzą nastrój elokwencji i obycia z salonami świata. Mogą stać się też skuteczną alternatywą dla komód, przy nadawaniu stylu pokojowi dziecięcemu.
Polecamy również szafy – pojemne, dobrze zaplanowane wewnątrz, pomieszczą nie tylko ubrania, ale także przedmioty, na które nie mieliśmy dotąd odpowiedniego miejsca.Drewniana, naturalna szafa to piękne, wygodne przechowywanie, lekka konstrukcja, a przede wszystkim – maksymalne wykorzystanie przestrzeni, wynikające z wielkości i pojemności. Szafa może łatwo zastąpić kilka mniej potrzebnych i zajmujących więcej miejsca mebli. Wygląd naszych szaf bezsprzecznie nadaje prestiżu i wyrafinowania. Nasze produkty na pewno staną się obiektem zazdrości i pożądania.
Takie zalety posiadają też nasze komody – wykonane z drewna dodają wdzięku każdemu pomieszczeniu. Są nieodłączną częścią każdego mieszkania, ich wygląd i wykończenia dopasują się do wszelakiego gustu naszej klienteli. Komody, które zwykle stanowią tło do wystroju pokoju, w naszym wykonaniu mogą stać się urokliwą „kropką nad i” w urządzaniu idealnego wnętrza. Ich funkcjonalność i uniwersalność ułatwiają rozmieszczenie ich w niemal każdej przestrzeni, od pokoju dziecięcego, po najbardziej intymne miejsce w domu – sypialnię.