Nowoczesne meble

Nowoczesne meble
Szybkie tempo życia przyczyniło się do wzrostu zapotrzebowania na lekkie nowoczesne meble, wyposażone w mechanizm umożliwiające zmianę położenia i funkcji. Jako element nowoczesnych wnętrz doskonale sprawdzają się meble modułowe, zastępujące tradycyjne meblościanki.

Niewielkie, lekkie elementy, nie przytłaczają wnętrza i można tworzyć z nich dowolne układy w zależności od potrzeby.
Nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz, łączą w sobie jakość, funkcjonalność i piękno formy.Meble są mobilne i wielofunkcyjne.
Nowoczesne meble to odpowiednio dobrane faktury i materiały. Popularnością cieszy się aluminium w połączeniu z różnymi gatunkami drewna lubw połączeniu ze szkłem. Szary, metaliczny kolor aluminium, tworzy kontrast z barwą drewna. W zestawieniach ze szkłem, zwykle matowanym, półprzeźroczystym, daje poczucie chłodu. Nowoczesność często kojarzy się z chłodem i surowością formy. Odpowiednia kolorystyka, zastosowanie miękkich materiałów, tkanin i naturalnej skóry neutralizuje uczucie chłodu. Nowoczesne meble  pozbawione są nadmiaru dekoracji i przystosowane do wszelkich potrzeb użytkowników. Dominuje styl minimalistyczny.
Dużą popularnością wśród projektantów mebli cieszy się technologia gięcia drewna z giętej sklejki pozwala to połączyć wyjątkową trwałości i naturalne piękno drewna.
W ofercie sklepu znajdziecie Państwo:
meble młodzieżowe;meble na zamówienie;systemy zabudowy wnęk;meble do salonu;meble biurowe;meble wypoczynkowe;garderoby.
Dla naszych Klientów pomiar w miejscu montażu
docelowego oraz projekt w formie komputerowej wizualizacji wykonujemy GRATIS!!!
Możecie Państwo skorzystać z ofert sprzedaży ratalnej banków GE Money Bank S.A., Sygma Bank Polska,
a w niedalekiej przyszłości – Lukas Bank.