Meble na wymiar

Meble na wymiar

Meble na wymiar
Dzisiaj każdy, kto urządza dom czy mieszkanie ma możliwość wyboru nie tylko stylu czy koloru mebli, ale może zdecydować dokładnie o ich wyglądzie i wymiarach. Meble na zamówienie, to stały element oferty większości firm meblarskich.

Meble do kuchni

Meble do kuchni
Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, gdzie spędzamy wiele czasu, dlatego tak istotne jest, aby stworzyć w niej unikalny klimat. Niezwykle istotny jest dobór odpowiednich mebli. Meble do kuchni powinny być ładne, funkcjonalne i współgrać ze sprzętami AGD.

Kuchenne blaty

Kuchenne blaty
Stół to mebel wręcz symboliczny. Miejsce wspólnych posiłków i spotkań rodzinnych. Stanowi podstawowe wyposażenie każdej jadalni, ale jest również bardzo przydatny w kuchni. Przy stole kuchennym jada się codzienne posiłki, które wcześniej można na nim przygotowywać, jeżeli blat kuchenny okaże się za mały.

Krzesła do kuchni

Krzesła do kuchni
Kuchnia wyposażona w stół przy którym jada się posiłki powinna być również wyposażona w krzesła. Zazwyczaj stół i krzesła stanowią po prostu komplet. Wysokość siedzeń dopasowana jest do wysokości blatu, a ilość krzeseł dobiera się do gabarytów stołu.