Meble do domu

Kuchnia na wymiar i pod zabudowę

Kuchnia na wymiar i pod zabudowę
Kuchnia to miejsce spotkań wszystkich domowników, co czyni z niej miejsce, które musi być wyjątkowe, jasne i rodzinne. Cechą nadrzędną każdej przestrzeni kuchennej jest jej funkcjonalność, praktyczność, wygoda użytkowania i nieprzeciętny charakter, który sprawi, że każde przyrządzanie posiłku będzie się wiązało z niekłamaną przyjemnością i mile spędzonym czasem. Kuchenne meble drewniane są przyjemną alternatywą dla zimnych, nieprzyjaznych kuchni, w których króluje na przykład stal nierdzewna lub kolorowy plastik.

Śliczne mebelki dziecięce

Śliczne mebelki dziecięce
Pokój dziecięcy jest miejscem zabawy i radości,dlatego powinien być kolorowy i przyjazny. Jest to również miejsce, które wraz z dorastaniem dziecka będzie ulegało zmianom. Dlatego warto od początku urządzić je w sposób praktyczny. Mebelki dla niemowląt i małych dzieci Niemowlęta i małe dzieci potrzebują na początek niewielu rzeczy.

Stylowa jadalnia

Stylowa jadalnia
Jadalnia to miejsce, w którym rodzina i goście zbierają się, by wspólnie delektować się smacznymi posiłkami, towarzystwem i rozmową. Niegdyś pomieszczenie to było sercem domu,w chwili obecnej jadalnia utraciła trochę ze swej świetności ze względu na brak powierzchni w naszych mieszkaniach. Jadalnia jest bardzo ważnym pomieszczeniem,Oczywiście, najwygodniej byłoby mieć do dyspozycji specjalny pokój przeznaczony na jadalnię, ale często to tylko marzenia, a więc warto zastanowić się jak urządzić jadalnię, gdy musimy ją usytuować przy kuchni lub wręcz w kuchni. Zanim wybierzemy pomieszczenie na jadalnię lub usytuujemy ją w odpowiednim miejscu w salonie czy kuchni oraz zadecydujemy o jej wystroju, musimy ocenić nasze potrzeby i  cele do jakich ma to pomieszczenie służyć.

Modne meble młodzieżowe

Modne meble młodzieżowe
Pokój młodzieżowy jest jednocześnie sypialnią, miejscem odpoczynku i rozrywki. Powinien więc być funkcjonalne i wygodne urządzony. Niestety zazwyczaj ograniczają nas niewielkie wymiary pokoju. Na kilkunastu metrach kwadratowych musi się zmieścić cały dobytek nastolatka: wygodne łóżko, biurko, szafa lub komoda, regały na książki, komputer, sprzęt sportowy, wieża hi-fi itp. Dlatego priorytetem jest funkcjonalność .

Aranżacje przedpokoju

Aranżacje przedpokoju
Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które widzimy zaraz po przekroczeniu progu. Bardzo często na podstawie wyglądu samego przedpokoju można powiedzieć jak urządzony jest cały dom, a także sporo dowiedzieć się o mieszkańcach. Najważniejszymi meblami w przedpokoju są szafka na buty, lustro i wieszak na okrycia wierzchnie. Zamiast wieszaka i szafki często ustawiane są w tym pomieszczeniu szafy zwykłe lub wnękowe.

Garderoby i wnęki

Garderoby i wnęki
Garderoba będąca odrębnym pomieszczeniem jest rozwiązaniem wręcz idealnym. Kto raz poznał jej zalety, pozostanie jej zwolennikiem. Taka garderoba to szansa na ład i porządek w ubraniach. Łatwo je układać, segregować, zdjęte z wieszaka nadają się do włożenia bez dodatkowych zabiegów. Warto aby nasza garderoba była dobrze i funkcjonalnie wyposażona.

Meble biurowe i gabinetowe

Meble biurowe i gabinetowe
Wydawać by się mogło, że wszystkie nowoczesne biura wyglądają podobnie. Składają się z otwartych przestrzeni, szkła i dużej ilości tworzyw sztucznych. Nie jest to prawdą, wnętrze biura jest także dostosowywane do charakteru budynku. Warto pamiętać o dostosowaniu przestrzeni biurowej do potrzeb pracowników i oczekiwań klientów. Ostatnio bardzo popularnym elementem wyposażenia biura stały się mobilne meble. Mobilna aranżacja biura pozwola na szybkie i łatwe dostosowanie go do pojawiającej się potrzeby. Liczy się również funkcjonalność.