Komplety mebli kolonialnych

Komplety mebli kolonialnych
Stylizacja wnętrza na dawną epokę czy styl pochodzący z określonego kraju to zabieg zawsze trafiony w urządzaniu mieszkania. Doda mu nie tylko uroku, ale sprawi także, że staniemy się osobami, które znają się na historii i umiejętnie cytują dawne style.

Takie wyposażenie mieszkania pasuje do osób o silnej osobowości, które nie boją się ekstremalnych rozwiązań i z powodzeniem łączą klasykę z nowoczesnością. To także rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nastrojowość i niepowtarzalny klimat, potrafią celebrować piękno każdej chwili oraz uczynić ją niezapomnianą.
Wnętrze wyposażone w meble kolonialne nabierze niezaprzeczalnego wdzięku i klasycznego, choć nieco ekstrawaganckiego charakteru. Wykonane ze szlachetnego, egzotycznego drewna meble pomogą odtworzyć ponadczasowy szyk i klimat kolonialnych wnętrz. Ciemne drewno, barwą przypominające ciemną czekoladę uczyni z pomieszczenia miejsce nastrojowe, eleganckie, romantyczne.
Proponujemy biurka, komody, szafy czy tradycyjne kredensy wykonane z takich gatunków drewna jak heban, palisander, calvados czy mahoń, które odtworzą styl epoki kolonialnej, nadadzą wnętrzu indyjskiego przepychu. Jeśli dodamy do nich utrzymane w tym samym stylu zasłony czy poszewki na poduszki, wykonane ze szlachetnego jedwabiu czy satyny, to będziemy mieć pewność, że w naszym domu zagości duch indyjskich komnat i znanych z podróży pełnych bogactwa pałaców.
Wykorzystanie kolonialnych mebli to także czerpanie z indonezyjskiego, parnego i zachwycającego bogactwa klimatów i kolorów, będących swoistą ucztą dla zmysłów.